BURHAN DEMİRBAŞ

Kıymetli Hemşehrilerim,
Bize olan güven ve desteklerinizle almış olduğumuz başarı sonucu kazanan Ayaş olmuştur. Sandıkta gücümüze güç katan Ayaşımızı hep birlikte yöneteceğiz .Güzel Ayaşımızda Cumhur İttifakımıza “Evet” diyerek yatırım ve kalkınmayı destekleyen İlçemize yürekten teşekkür ederim.

Önce Millet Önce Memleket Sevdası ile çıkmış olduğumuz Kutlu Davamızda bizimle yürüyen,destek ve duaları ile bize güç katan, her daim yanımızda olan evlerini ve sofralarını bize açan tüm kıymetli Hemşehrilerime , yaklaşık üç ay birlik ve beraberlik içerisinde kutlu davamızda yol aldığımız Cumhur İttifakımıza, İl ve İlçe teşkilatlarımızın tüm mensuplarına, geleceğimize birlikte yürüdüğümüz gençlerimize ve bu yolda emek veren tüm kademedeki kardeşlerimize, dostlarımıza, teşkilatlarımıza en kalbi duygularımla şükranlarımı sunarım.

Ayaşımız söz verdiğimiz gibi yatırım ve hizmetleriyle kalkınan mutlu ve huzurlu bir ilçe olacak. Hemşehrilerimizin emanetine layıkıyla sahip çıkarak var gücümüzle çalışacağız. Biz hep birlikte büyük bir aileyiz. Rabbim,hepinizden razı olsun.

31 Mart 2019 Yerel Seçimler sonuçlarının,  Aziz Milletimiz, Ülkemiz ve Ayaşımız  için hayırlara vesile olmasını temenni eder,tüm hemşehrilerimize saygı, hürmet ve şükranlarımı sunarım.


Diğer Mesajlar